ÇOK DEĞERLİ İHSANGAZİ’Lİ KARDEŞLERİM

Öncelikle bana ve belediye meclis üyelerimize duyduğunuz güven, gösterdiğiniz teveccüh için hepinize bir kez daha ayrı ayrı teşekkür ederim

Belediye Başkanı olmadan önce de İhsangazi’yi düşünen, ilçemizin yararına olan çalışmalar içinde yer alan, siz dostlarımızın sevinci ile sevinen, üzüntüsü ile kederlenen bir kardeşiniz olarak, bu kutsal göreve seçilmem ile doğduğum ve yaşadığım bu güzel beldeye olan hizmet sevdam kat kat daha artmıştır. Bu sorumluluk duygusu ile günümüzün her anını  verdiğimiz görevimiz süresince, sizlere dolu dolu hizmet sunmak bizim arzumuzdur.

Değerli Dostlarım.

İhsangazi’yi beş yıl sonra, on yıl sonra, otuz yıl sonra, elli yıl sonra nerede görmek istiyoruz?  

Bu soruyu önce kendimize sonra herkese sorarak başladığımız belediye yönetiminde; kentimize günlük hizmetleri verirken, İhsangazi’yi geleceği gören vizyon projeler ile büyütmek gerekliliğine olan inancımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Adından söz edilir projeleri hayata geçirmek için güçlü belediye yaratmak ile başladığımız çalışmalarımızda güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı çerçevesi içinde vatandaşlarına hizmet sunan personel portföyü oluşturduk. Bunu yaparken belediye meclis üyelerimiz ve personelimiz ile hep dayanışma içinde olduk.  Bu dayanışma ile birçok hizmete ve projeye imza attık. İhsangazi’ye geleneksel değerlerinden koparmadan modern bir kent kimliği kazandırmaya çalışıyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla..