KASTAMONU VALİMİZ SAYIN AVNİ ÇAKIR’DAN İLÇEMİZE ZİYARET

Kastamonu Valisi Sayın Avni ÇAKIR ilçe ziyaretleri kapsamında 07.08.2020 tarihinde ilçemizi ve Belediyemizi ziyaret etti. Öğlen saatlerinde ilçemize gelen Sayın ÇAKIR’I İhsangazi Kaymakamlığında, Kaymakam Ümit Fırat BÖÇKÜN, Belediye Başkanımız Hayati SAĞLIK, İl Genel Meclis Üyelerimiz ve  kamu kurum ve kuruluş müdürleri karşıladı. Vali Sayın Avni ÇAKIR İhsangazi Kaymakamlığı, İhsangazi Belediye Başkanlığı, İhsangazi İlçe Jandarma Komutanlığı, İhsangazi İlçe Emniyet Amirliği,  Şehit Orhan Karaçam’ın ailesi, İhsangazi İlçe Stadyumu başta olmak üzere bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Belediye Başkanlığımıza ziyaretleri esnasında Belediye Başkanı Hayati SAĞLIK ve beraberindekiler tarafından karşılanan Vali ÇAKIR, ilçemizin durumu ve belediye çalışmalarımızla ilgili brifing aldı. Daha sonrasında Sayın Valimiz ilçe stadyumumuzu ziyaret ederek burada bir dizi incelemelerde bulundu.  

Sayın ÇAKIR esnaf ziyaretlerinde bulunduğu esnada çocuklarla karşılaştı ve kendisini selamlayan çocuklara çeşitli hediyeler verdi, makam aracını yarım saatliğine çocuklara tahsis etti.  Nazik ziyaretlerinden ötürü Belediyemiz ve ilçemiz adına Kastamonu Valisi Sayın Avni ÇAKIR’a teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

SİZDE KATILIN

- Fikirleriniz Bizim İçin Önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ETİKETLER

HENÜZ ETİKET YOK!