SİZLERLE BİRLİKTE DOLU DOLU BİR FESTİVALİ GERİDE BIRAKTIK.
19.09.2019 14:40

Festivalimize katılım sağlayarak bizleri yalnız bırakmayan Kastamonu Valimiz Sayın Yaşar KARADENİZ’e, Kastamonu Milletvekilimiz Sayın Hasan BALTACI’ya, Kastamonu Eski Milletvekilimiz Sayın Musa SIVACIOĞLU’na, Garnizon Komutanımız Sayın Per. Alb. Gamze AYDOĞDU Hanımefendiye, Kastamonu Belediye Başkanı Sayın Op. Dr. Rahmi Galip VİDİNLİOĞLU’na, Seydiler Kaymakamı Sayın  Mustafa Batuhan ALPBOĞA’ya, Daday Kaymakamı Sayın Kemal BALABAN’a,  Ağlı Belediye Başkanı Sayın Şahin ÇOLAK’a, Araç Belediye Başkanı Sayın Satılmış SARIKAYA’ya, Çatalzeytin Belediye Başkanı Sayın Ahmet DEMİR’e, Daday Belediye Başkanı Sayın Hasan Fehmi TAŞ’a, Seydiler Belediye Başkanı Sayın Mehmet ERDOĞAN’a, Taşköprü Belediye Başkanı Sayın Abdullah ÇATAL’a, Tosya Belediye Başkanı Sayın Volkan KAVAKLIGİL’e, Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref MUTLU’ya  MHP Kastamonu İl Başkanı Sayın Yüksel AYDIN’a, CHP İl Başkanı Sayın Hikmet ERBİLGİN’e, Siyasi Partilerin Çok Değerli İl ve İlçe temsilcilerine, TAGEM Genel Müdür Yardımcısı Sayın İhsan EMİRALİOĞLU’na, İHDER, KASDER Yönetimlerine, İfader Başkanı / Kas-Der Genel Başkan Vekili / Ak Parti / Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi - Eğitim Komisyonu Başkanı Hemşehrimiz Sayın Orçun ŞEKERCİOĞLU’na, İstanbul Ataşehir Belediye Başkanı Baş Danışmanı Sayın Mehmet AYDOĞAN’a, Tarım ve Orman İl Müdürümüz Sayın Osman YAMAN’a,  Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Çok Değerli Müdür ve Temsilcilerine, Bölge Müdürlerimize, Belediye Meclis Üyelerimize, İl Genel Meclisi Üyelerimize, S.S.İhsangazi  İlçe Merkezi ve  Çevre Köyleri Tarımsal Kalkınma Koop. Başkanı ve Eski İl Genel Meclisi Üyesi Sayın Necmi ALADAĞ’a,  İhsangazi Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yeni Mahalle Muhtarı Sayın Mehmet CİĞERCİ’ye, Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza, Ziraat Odası Başkanı Sayın Hakkı CİĞERCİ’ye, İlçemize dışarıdan gelerek festivalimize katılan misafirlerimize şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         Festivalimizde maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Gün Medya Grubu Onursal Başkanı Sayın Cengiz AYGÜN Beye, Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet REİS Beye, İKSİR ve Değerli yöneticilerine, Kastamonu Fotoğraf Sanatı Derneğine (KASFOT), Sayın Nazan KOÇ Hanımefendiye, İlçemizde Faaliyet Gösteren ATLAS EMPRİME TEKSTİL Yönetimi Kurulu Başkanı Sayın Mehmet ÖN Beyefendi ve Değerli Yöneticilerine, CONNECT TURK’e, İlçemizde faaliyet gösteren GETİRİ Enerji Üretim San. Ve Tic. Ltd. Şti’ne, İhsangazi Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş’ye, İlçemizin Değerli Esnaflarına, Dışarıdan İlçemize gelerek stand açan değerli esnaflarımıza, Güreş Ağalığı seçimlerinde yanımızda bulunan Başak Traktörleri Ana Bayisi ve Kastamonu Siyasetinin Duayen isimlerinden Hayati HAMZAOĞLU’na şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         Dünya Çocuk Rekorları Dünya Siyez Buğdayı Ekme Rekoruna katılarak REKOR Kıran öğrencilerimize ve öğretmenlerimize şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         Siyez Panelimize katılan Prof. Dr. Nusret ZENCİRCİ’ye, Prof. Dr. Hamit KÖKSEL’e, Doç. Dr. Servet KEFİ’ye, Dr. Turgay ŞANAL’a, Dr. Ayten SALANTUR’a ve Gıda Mühendisi Ece DURU’ya  şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         Yapılan Yağlı Güreşlere katılım sağlayan tüm güreşçilerimize ve temsilcilerine şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         Yapılan Yağlı Güreşlerde bizlere desteğini esirgemeyen Bartın Belediye Başkanı Sayın Cemal AKIN’a şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         Mehteran takımına, Belediyemiz Tekwando Takımına, Halk Oyunları Ekiplerine ve öğretmenlerine şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         Festival boyunca ilçemizde güvenliği sağlayan Polisimize, Jandarmamıza şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         İlçemizin kamu kurum ve kuruluşlarının değerli personellerine şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         Haberleri ile bize destek veren Kastamonu’nun Değerli Basınına ve temsilcilerine, Karabük BR Tv’ye şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         İlçemizin Değerli Ses Sanatçıları Mete TAFRACI’ya, Seyfi ÇULLU’ya vermiş oldukları büyük destek için şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         Festival boyunca bizleri yalnız bırakmayan itici gücümüz çok değerli İhsangazi Halkına şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         Festival boyunca davetiye, broşür vs. basımında bizlere yardımcı olan Göktuğ Reklam Sahibi Sayın Mehmet DEĞİRMENCİ’ye şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         Kastamonu 105 FM’den Canan Hanımefendiye ve Radyo 37’den Mehmet Beye (Sarıların Mehmet) Yayınlarında yapmış oldukları Festival Davetleri için şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         Sepetçioğlu Osman Efe’yi bizlere anlatan Emekli Öğretmen, Hemşehrimiz Sayın Abdullah ÇERKEŞLİ’ye ve Osman Efe Halk Oyunları Ekibine,

         Ses sahnesini kuran Sayın Sedat TÜYSÜZOĞLU ve ekibine şükranlarımızı sunuyor, sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.AŞAĞIDAKİ FORMU KULLANARAK YORUMUNUZU EKLEYEBİLİRSİNİZ

Adınız:
E-Mail: * Sitede yayınlanmayacaktır
Yorumunuz: * 150 Karakter ile sınırlıdır

İLGİLİ YORUMLAR

Henüz yorum girilmemiş


Güncel HaberlerATATÜRK BÜSTÜNÜ MERMER KAPLAMA İLE YENİLEDİK.
ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİ ANIYORUZ
SİZLERLE BİRLİKTE DOLU DOLU BİR FESTİVALİ GERİDE BIRAKTIK.
KUŞÇULAR MAHALLESİ SEKECEK SOKAKTAKİ ÇALIŞMALARIMIZDA SONA YAKLAŞILDI
İHSANGAZİ MESLEK YÜKSEK OKULUNDAKİ ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
KUŞÇULAR MAHALLESİ SEKECEK SOKAKTAKİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
MESLEK YÜKSEK OKULU ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
DAMLA GÖNÜLLÜLERİNDEN BELEDİYEMİZE ZİYARET
YAZ SPOR OKULLARI KURSLARIMIZ DEVAM EDİYOR
M.Y.O KAMPÜS ALANINDA ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPIYORUZ.
KUŞÇULAR MAH. SEKECEK SOKAKTAKİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
HAYVAN PAZARIMIZ SALI GÜNLERİ AÇIK OLACAK
TARIM VE ORMAN İL MÜDÜRÜMÜZ OSMAN YAMAN'DAN HAYVAN PAZARIMIZA ZİYARET
KASTAMONU GAZETECİLER CEMİYETİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTUK
SİYEZ İÇİN TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK.
SALI PAZARIMIZDA ESNAF VE HALKIMIZ İLE BULUŞTUK
HAYVAN PAZARIMIZDA KURBAN YOĞUNLUĞU YAŞANIYOR
YAZ SPOR KURSLARI KAPSAMINDA TEKWANDO ve FUTBOL KURSLARI AÇTIK
CİĞERCİ SOKAKTA CAMİ ÖNÜNE ÇEŞME VE OLUK YAPIMINA DEVAM EDİYORUZ
MİSAFİRHANE BİNAMIZ ÖNÜNE 2 ADET KAMELYA KONULDU


123